Wakacje

Plaża, lemoniada i wolne

Zajmując się wieloma ważnymi sprawami, także związanymi z pracą zawodową, można poczuć się nieco bardziej szczęśliwym będąc nad morze, odpoczywając i sącząc lemoniadę. Wysoko znajdujące się słońce, może nie tylko mocniej przygrzewać, ale także pozwolić na regenerację sił witalnych i odrobinę wolnego, które też jest potrzebne, tak samo jak praca.

Plaża nie jedno ma imię

Przebywanie na plaży, to nie tylko samo opalanie się, ale także gry zespołowe oraz możliwość kąpieli w ciepłych wodach, Morza Czarnego. Położone w Rumunii, stanowić może cel podróży, dla każdego, zagorzałego miłośnika morskiej wody, pływanie i zabawy z tym związanej. Poszukiwanie napojów nieco bardziej rozluźniających, wskazane jest raczej na wieczór, bo warto pamiętać, że one powodować mogą nie tylko samo upojenie, ale także być niebezpieczne dla miłośników pływania, a samo słońce, może spotęgować ich działanie kilkakrotnie. Lepiej jest się zatem zadowolić lemoniadą, a nie szukać dodatkowych, negatywnych emocji, a także narażać się na dodatkowe problemy, zamiast wypoczywać.

wypoczynek

Wieczorne spacery

Nie ma chyba piękniejszego widoki, niż plaża o zachodzie słońca, kiedy to bezkresne morze sprawia, że człowiek czuje się mały we wszechświecie, a blask słońca na jego tafli, sprawia wiele radości dla podziwiających to zjawisko. Tylko wschody słońca mogą być odrobinę ciekawsze i bardziej inspirujące, a to dlatego iż one kojarzą się z odrodzenie, początkiem czegoś nowego, ot choćby nowego dnia, a także słońce wówczas, dopiero nabiera blasku. Może to naładować bardzo pozytywną energią, podobnie jak świadomość, tego że wstało się tak wcześnie rano, aby taki wspaniały widowiskowy spektakl natury obejrzeć.

romania-ok

Gdzie pojechać?

Ciekawych i pełnych blasku słońca miejsc jest wiele na całym świecie, ale dobrze jest wybrać wycieczki do Transylwanii. W tym mieście można poczuć prawdziwą moc, nie tylko zamierzchłych czasów Cesarstwa Rzymskiego, ale także poznać regiony władzy Habsburgów, a podążając śladami słynnego Drakuli, trafić wreszcie nad ciepłe morze.

 

cipru

Hej jestem Karol, niezależny twórca bardzo dobrych treści. Uwielbiam pisać na wiele tematów, które otaczają mnie każdego dnia. Mam nadzieję, że na tym blogu znajdziesz wiele Ciekawych informacji, które udało mi się dla Ciebie skomponować. Uwielbiam sporty, turystykę, informatykę i wiele innych.

1 Komentarz

Kamil Siwy

Bardzo Ciekawy wpis, uwielbiam Rumunię, byłem tam kilka razy

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?