Informacja

Zakład Eden – usługi pogrzebowe w Lublinie

Na terenie Lublina działa kilka zakładów pogrzebowych. Wskazane jest korzystanie z dobrych jakościowo firm. Jedną nich jest Eden, który świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe.

Informacje dotyczące zakładu Eden

Ten zakład pogrzebowy zajmuje się organizacją pogrzebów przede wszystkim na terenie Lublina oraz w pozostałych lokalizacjach w województwie lubelskim, a w razie konieczności na obszarze całego kraju. Usługi pogrzebowe świadczone przez tą firmę obejmują cały okres od śmierci danej osoby do momentu jej pochówku. Ceremonie pogrzebowe mogą odbywać się w tradycyjny sposób, ale jest też dostępna możliwość kremacji, z której korzysta coraz więcej osób. Należy zauważyć, że aby skorzystać z usług tego zakładu należy zadzwonić pod ich numer telefonu lub udać się do siedziby tej firmy. Warto wiedzieć, że telefon czynny jest przez 24 godziny na dobę. Wszelkie potrzebne informacje można znaleźć na witrynie internetowej prowadzonej przez to przedsiębiorstwo pogrzebowe.

Eden Usługi pogrzebowe w Lublinie

Zakład Eden dysponuje trzema salami pożegnań, z których mogą korzystać członkowie rodziny zmarłej osoby. Co ważne, te sale są dostępne bezpłatnie. Wszelkie szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowej ustala się w biurze zakładu. Należy ustalić: wybór cmentarza i dokładną lokalizację ceremonii, dzień i godzinę pogrzebu (ewentualnie kremacji), wybór trumny lub urny oraz detale dotyczące pogrzebu przeprowadzonego według obrządku katolickiego lub świeckiego. Po śmierci osoby zmarłej trzeba załatwić wiele formalności, do których potrzeba kilku dokumentów, wśród których niezbędne są: karta zgonu, dowód osobisty nieboszczyka, dowód osobisty osoby wnioskującej, a także nr świadczenia. Warto zauważyć, że ta firma dysponuje profesjonalnym transportem zwłok zmarłych osób z miejsca ich śmierci (niezależnie od tego, gdzie ona nastąpiła) do zakładowej chłodni. Istotną informacją jest to, że zakład Eden dokonuje tego transportu 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy.

Pogrzeby na terenie Krakowa

 

cipru

Hej jestem Karol, niezależny twórca bardzo dobrych treści. Uwielbiam pisać na wiele tematów, które otaczają mnie każdego dnia. Mam nadzieję, że na tym blogu znajdziesz wiele Ciekawych informacji, które udało mi się dla Ciebie skomponować. Uwielbiam sporty, turystykę, informatykę i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?