Informacja

Zagęszczarka z posuwem K-ZG90B Kaltmann

Zastanawiasz się nad zakupem odpowiedniej zagęszczarki? Warto w takim razie będzie zwrócić swój wzrok w stronę zagęszczarki z posuwem K-ZG90B Kaltmann. Produkt ten jest używany na naprawdę wiele sposobów, do których zaliczyć można między innymi wykorzystanie przy pielęgnacji terenów zielonych, zakładaniu chodników czy tarasów, montażu kostki brukowej lub budowie fundamentów. Na tak szeroki zakres działania pozwalają świetne parametry techniczne, trwałość, niezawodność, a także elementy wpływające na bezpieczeństwo produktu. Trudno znaleźć lepszy produkt na rynku.

prace budowlane

Strona techniczna

Dobór odpowiedniej zagęszczarki nie jest oczywiście prostym zadaniem. Pod uwagę trzeba wziąć wiele czynników i to właśnie dlatego chcemy przedstawić wam również szczegóły techniczne zagęszczarki z posuwem K-ZG90B Kaltmann – dzięki nim łatwiej będzie wam zdecydować, czy urządzenie to jest dla was odpowiednim wyborem. Na początek najlepiej będzie opisać silnik – jest to 1-cylindrowy, 4-taktowy silnik spalinowy OHV o mocy 6,5 KM. Jego osiągi pozwalają użytkownikom urządzenia na zwiększone zagęszczanie aż do 30 cm. Dzięki temu zagęszczarka sprawdza się idealnie do zagęszczania gleby granulowanej, piasku, żwiru, rozdrobnionego kruszywa i mieszanej gleby.

spec

Potencjalnych klientów zainteresują również szczegóły odnośnie samej pracy zagęszczarki – liczba uderzeń wynosi 5500 ud./min, prędkość posuwu 15 cm/s, a poziom drgań osiąga wartość 16,25 m/s2. Z pozostałych informacji, które mogą interesować osoby poszukujące odpowiedniej zagęszczarki warto wymienić fakt, że płyta zagęszczarki osiąga 540 mm długości oraz 420 mm szerokości, emisja hałasu osiąga wartość 105 dB oraz że urządzenie działa w oparciu o benzynę bezołowiową. Nie możemy oczywiście pominąć kwestii gwarancji – w przypadku zagęszczarki z posuwem K-ZG90B Kaltmann producent zapewnia okres gwarancyjny o długości 12 miesięcy. Wszystkie te dane techniczne składają się na fakt, że zagęszczarka płytowa Kaltmann  K-ZG90B to produkt godny polecenia.

cipru

Hej jestem Karol, niezależny twórca bardzo dobrych treści. Uwielbiam pisać na wiele tematów, które otaczają mnie każdego dnia. Mam nadzieję, że na tym blogu znajdziesz wiele Ciekawych informacji, które udało mi się dla Ciebie skomponować. Uwielbiam sporty, turystykę, informatykę i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?