Informacja

Poszukuję zmywarki przemysłowej.

Do czego potrzebne są zmywarki?

Większość z nas prowadzi gospodarstwo domowe i zmorą każdego domostwa, rodziny jest codzienne zmywanie. Zmywamy z reguły 2-3 razy dziennie. Wszystko zależy od potrzeb. W naszym kraju jest sporo biznesów opartych na gastronomi: restauracje, hotele, popularne obecnie cateringi, kuchnie w zakładach pracy m.in. produkcje, magazyny, firmy zajmujące się imprezami okolicznościowymi. Tam, gdzie mamy do czynienia z gastronomią tam jest problem zmywania naczyń. W domach tych naczyń jest na pewno mniej, niż w firmach gastronomicznych, które podczas swojej codziennej pracy mogą pomóc sobie korzystając ze zmywarki przemysłowej.

koniec z recznym myciem - zmywarka

Gdzie można kupić zmywarkę przemysłową?

   Zakupu zmywarki przemysłowej można dokonać  w sklepach stacjonarnych i internetowych. Polecaną marką zmywarek internetowych jest firma Classeq. Specjalizuje się ona w produkcji zmywarek przemysłowych, które słyną z łatwości obsługi / mała ilość przycisków /, wytrzymałości, wydajności. W ofercie tej firmy możemy zobaczyć 24 zmywarki o różnej wielkości. Ma to duże znaczenie dla małych firm, małej gastronomii kiedy dysponujemy niedużym pomieszczeniem. Firma oferuje 5 modeli zmywarek VISA, 17 Classeq i 2 Classeq zmywarki kapturowe. Zmywarki Classeq są bardziej masywne od VISA  i mogą zajmować więcej miejsca. Wybór jest duży.

zmywarka przeslowa VISO-55-010615

Na co zwrócić uwagę wybierając zmywarkę do swojego lokalu?

Przy podejmowaniu decyzji co do zakupu właściwej zmywarki warto zapoznać się z następującymi informacjami:

  • wymiar kosza –  500×500, 550×610, 700×700, 1320×700, 400×400, 350×350
  • wysokość wsunięcia – 343mm, 440mm, 311mm, 400mm, 600, 850mm
  • max liczba koszy na godzinę – 30, 20, 40, 30/20/12, 40/20/12
  • czas trwania cyklu – 2/3/5min, 1,5/3/5min, 3min, 1,5,2min, 2/4/6min

Każda z tych zmywarek posiada opis co do: wymiaru kosza, wysokości wsunięcia, liczby koszy na godzinę, czasu trwania cyklu.

Zmywarki typu Visa i Classeq wykonane są ze stali nierdzewnej, posiadają podwójną izolację obudowy dzięki temu pracują cicho, wygodne otwarcie drzwiczek, cykle myjące. Standardowe ich wyposażenie to:

– pompa myjąca o dużej wydajności

– grawitacje spuszczania wody

Zmywarki firmy Classeq posiadają Certyfikat WRAS i ekonomiczne płukanie.

Firma Classeq w swojej ofercie proponuje do zakupu akcesoria do zmywarek tj. podstawa szafkowa, podstawa z prowadnicami, stół załadowcz ze zlewem, stół załadowcz.

Zmywarki przemysłowe to ogromna wygoda i ułatwienie pracy w firmie gastronomicznej, więcej informacji na stronie www.classeq.pl/.

 

 

 

   

cipru

Hej jestem Karol, niezależny twórca bardzo dobrych treści. Uwielbiam pisać na wiele tematów, które otaczają mnie każdego dnia. Mam nadzieję, że na tym blogu znajdziesz wiele Ciekawych informacji, które udało mi się dla Ciebie skomponować. Uwielbiam sporty, turystykę, informatykę i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?